دوره های ما

برای ثبت نام کلیک کنید
academic writing task 1

Writing Academic Task 1

در این دوره ما تمامی آن چیزی را که شما نیاز دارید تا در آزمون IELTS بخش Academic Writing Task 1 بدانید را ما به شما آموزش داده ایم.

وارد دوره شوید

برای ثبت نام کلیک کنید
IELTS essay writing

IELTS Essay Writing Task 2

در این دوره ما شما را به طور کاملا مستقیم میبریم وارد موضوعات اصلی میکنیم و شما دیگر نیاز به گشتن دنبال تکنیک های اضافه نخواهید داشت.

وارد دوره شوید

برای ثبت نام کلیک کنید
IELTS Academic Reading

IELTS Reading

در این دوره ما به شما تمام نکاتی که باید در زمان امتحان از آن ها استفاده کنید تا نمره مناسبی بگیرید را آموزش دادیم.

وارد دوره شوید

برای ثبت نام کلیک کنید
two men speaking in a cafe

IELTS Speaking

دوره تکنیک ها و استراتژی های IELTS Speaking شما را قادر میسازد تا در روز امتحان، حداکثر توان خود را به کار بگیرید تا بتوانید بالاترین نمره را از آن خود کنید.

وارد دوره شوید

رایگان
دوره گرامر پیشرفته مخصوص اسپیکینگ

گرامر پیشرفته اسپیکینگ

در این دوره، ما مستقیم به سراغ مهم ترین گرامر هایی میرویم که شما نیاز دارید تا در امتحان IELTS و بخش Speaking از آنها استفاده کرده و نتیجه خوبی بگیرید

وارد دوره شوید

برای ثبت نام کلیک کنید
Speaking Course

دوره تقویت Speaking

در این دوره ما به طور کامل و جامع، علاوه بر توضیح عناوین گرامری، تمرین هایی را براش ما طراحی کرده ایم که میتوانید این مهارت را به خوبی تقویت کنید.

وارد دوره شوید

برای ثبت نام کلیک کنید
دوره LISTENING پایه

دوره LISTENING پایه

این دوره با هدف قرار دادن مهارت شنیداری شما، کمک قابل توجهی در جهت تقویت مهارت LISTENING میکند. این لغات و مکالمات روزمره را هم در بر میگیرد.

وارد دوره شوید


زبان آموزان من درباره دوره ها چه گفته اند؟

بعد از گذشت یک سال که با استاد کلاس داشتم، توانستم قابلیت در آزمون IELTS بدست بیاورم. سپس استاد به من دوره داخل وبسایت را معرفی کرد و من توانستم به نمره خودم نزدیک شوم. بعد از انجام تمرین های سایت، بسیاری از مشکلاتم را شناختم و در نهایت نمره م7.5 را بدست آوردم.
میلاد سایری
آیلتس آکادمیک 7.5
مطالب بسیار مفید و to the point. خیلی سریع متوجه میشوید که در روز آزمون باید با چه ترفندی جلو بروید و نتیجه بگیرید. در اولین آزمون mock من اولین نتیجه خودم را دیدم. یک نمره افزایش و در پایان نمره مطلوب خودم را بدست آوردم
سحر برزگری
آیلتس آکادمیک 7
نکات بسیار ساده و مهندسی شده هستند. برای شروع، شما متوجه خیلی از تکنیک های تاثیر گذار میشوید که به شخصه در هیچ موسسه ای پیدا نکرده بودم. در پایان دوره، اعتماد به نفس زیادی گرفتم و نمره مورد نظرم را بدست آوردم
طاها سراملویی
آیلتس اکادمیک 7
خوشبختانه با وجود استرس فراوانی که داشتم توانستم نمره مورد نیاز خودم را بگیرم. یکی از دوستانم وبسایت یولینگو و استاد را به من معرفی کرد. بعد از تعیین سطح، استاد اول به من پیشنهاد دوره عمومی داد و سپس من در دوره های سایت شرکت کردم و توانستم نمره 6.5 را بگیرم.
علی رضا نظری
آیلتس 6.5 آکادمیک
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالی دارید بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا