وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
148
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

دوره تقویت مکالمه

در این دوره، شما با یاد گرفتن 48 قالب گرامری بعلاوه چند صد کلمه مورد نیاز، میتوانید مهارت Speaking خود را تقویت کنید و با یادگیری آن ها، مقصود و مفهوم خود را برسانید. در این دوره، ما به بررسی 8 زمان و استفاده آن ها در تولید زبان خود، فرم مجهولات، جملات شرطی برای بیان انواع شرط و موقعیت، نقل قول، صفات و قید ها و در نهایت ساختار جملات پیچیده را به طور کامل یاد میگیرید و این پلی میشود به سوی بهتر تولید کردن کلامی زبان خود.  

از مزایا شرکت در این دوره، روشن شدن بسیاری از جنبه های زبانی میباشد که شما میتوانید با فهمیدن و درک آن ها، راحت تر زبان انگلیسی را درک کرده و مخصوصا Speaking خود را تقویت کنید. برای تهیه این دوره، ما از چندین کتاب آموزش زبان معتبر مثل Four Corners, Touchstone, American File, Headway و … استفاده کرده ایم. 

سطح این دوره، برای زبان آموزانی که سطح پایه تا متوسطه دارند مناسب میباشد. همچنین ما برای شما در این دوره یک تعیین سطح رایگان هم قرار داده ایم. 

توجه: این دوره شامل 48 جلسه میباشد. همانطور که گفته شد این یک دوره مکمل برای شما هست که با توجه به نیاز اکثر زبان آموزهای فارسی زبان تهیه و ساخته شده است. این دوره را با دوره های مجازی دیگر که ادعای 0 تا 100 و یا ادعای موارد داروخانه ای کرده اند اشتباه نگیرید. این دوره صرفا جهت تقویت این مهارت میباشد و بنیان گذاری در این دوره نقش نداشته(مثل بنیانگذار روش های من در آوردی) همچنین در صورت تمایل و با پرداخت هزینه 100 هزار تومان به ازای هر جلسه میتوانید کلاس خصوصی مکمل این دوره  و یا کلاس نیمه خصوصی  70 هزار تومن به ازای هر جلسه را شرکت کنید. 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالی دارید بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا