وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره پیشرفته گرامر Speaking

دردوره پیشرفته اسپیکینگ،‌ ما مستقیما به سراغ گرامر هایی میرویم که به شما کمک شایانی در مخصوصا Speaking میکنند و نمره این بخش را افزایش میدهند. در این دوره که شامل ۲۰ سر فصل میباشد، شما تمام آن چه را که نیاز دارید تا در این قسمت از آزمون موفق شوید را به شما آموزش میدهیم. 

در این دوره شما نه تنها با مفهوم و ساختار این گرامر ها آشنا میشوید، بلکه کاربرد آن ها را نیز خواهید آموخت.  در ابتدای دوره ما با زمان های انگلیسی شروع کردیم، که از مهمترین بخش های گرامر انگلیسی میباشد، سپس به سراغ مجهولات و modal ها و جملات شرطی رفته ایم.  در دوره گرامر پیشرفته اسپیکینگ، ما به ترتیب درس ها بسیار دقت کرده ایم. چرا که شما هر مطلبی را که میخوانید باید در ارتباط با مطالب قبلی باشد به طوری که شما راحت تر آن ها را بیاموزید. 

این ساختار ها، مهم ترین ساختار های گرامر انگلیسی هستند که برای Speaking شما نیاز دارید تا بتوانید در بخش Grammar Range and Accuracy که یکی از اصول نمره دهی ممتحن IELTS در روز امتحان هست، نمره بالایی بگیرید. 

در واقع بر عکس علاقه عموم، گرامر یک بخش جدایی ناپذیر از هر زبانی هست، مخصوصا انگلیسی. در این دوره، یعنی دوره گرامر پیشرفته اسپیکینگ، ما هدفمان را بر اساس این نکته که شما بتوانید این مهارت را تقویت کرده و استفاده کنید بنا کرده ایم.

امیدواریم در این دوره نتایج خوبی را بگیرید و هرگونه سوال گرامری داشتید با من از طریق آیکون WhatsApp که در پایین برای شما قرار داده ایم میتوانید در تماس باشید. 

مدرس دوره

Fariborz Namvar مدرس آزمون تخصصی IELTS
فریبرز نامور، مدرس IELTS

دردوره گرامر پیشرفته اسپیکینگ، ما تمامی مطالب مربوط به گرامر پیشرفته را برای شما توضیح داده ام و سعی کردم که هیچ نکته ای را جا نگذارم. در تهیه این دوره از اساتید برتر کشور در حوزه IELTS مشاوره و کمک گرفتم تا علاوه بر دانش خود، دانش این عزیزان را هم به کار خود اضافه کنم. 

در نهایت این دوره فوق حرفه ای را برای شما عزیزان نوشتم. با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.

آیا داوطلب آیلتس هستید؟ اگر به دنبال یک جمع بندی خوب برای Writing Task 2 هستید این مقاله را از دست ندهید. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالی دارید بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا