وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
298000

IELTS Essay Writing Task 2

در دوره IELTS Essay Writing یا همان IELTS Writing Task 2 که بین داوطلبان General Training و Academic Module مشترک هست، ما به شما مطالب مهم و نکاتی را که بتوانید به راحتی در این قسمت از آزمون نمره خوبی را کسب کنید، آموزش میدهیم. در این دوره ما به تشریح دقیق مطالب زیر میپردازیم:

 1. آنالیز Band Descriptor
 2. نحوه پاراگراف بندی
 3. ساختار های نوشتاری انواع تیپ سوال
  1. Opinion Questions
  2. Advantages and Disadvantages Questions
  3. Discuss Both Views Questions
  4. Problem and Solutions Questions
  5. Two-Part Questions
 4. عبارت های مفید و پر استفاده در نوشتن انواع Essay

در این دوره ما شما را به طور کاملا مستقیم میبریم وارد موضوعات اصلی میکنیم و شما دیگر نیاز به گشتن دنبال مطالب و تکنیک های اضافه نخواهید داشت. در طی روند این دوره، همچنین من برای شما تعدادی ویدئو بسیار مناسب و با هدف بهتر فهمیدن شما عزیزان قرار داده ام.

دوره فوق حرفه ای IELTS Essay Writing Task 2، بی شک یکی از جامع ترین دوره های آنلاین موجود در ایران میباشد که شما عزیزان فرصت این را پیدا کرده اید که در این دوره شرکت کنید. هر سوالی هم در طی دوره داشتید میتوانید از من در فرم تماس با ما بپرسید.

مدرس دوره

Fariborz Namvar مدرس آزمون تخصصی IELTS
فریبرز نامور، مدرس IELTS

در این دوره، مان تمامی مطالب مربوط به Academic IELTS Writing Task 1 را برای شما توضیح داده ام و سعی کردم که هیچ نکته ای را جا نگذارم. در تهیه این دوره از اساتید برتر کشور در حوزه IELTS مشاوره و کمک گرفتم تا علاوه بر دانش خود، دانش این عزیزان را هم به کار خود اضافه کنم. 

در نهایت این دوره فوق حرفه ای را برای شما عزیزان نوشتم. برای خرید دوره بهتر است تا از فرم زیر به من پیام بدید تا برای شما وقت تعیین سطح و هدف اختصاص بدهم  تا یک وقت دچار سردرگمی نشوید. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالی دارید بپرسید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا