Writing Academic Task 1

WRITING TASK 1
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

IELTS Academic Writing Task 1

در این دوره ما تمامی آن چیزی را که شما نیاز دارید تا در آزمون IELTS بخش Academic Writing Task 1 بدانید را ما به شما آموزش داده ایم. مطالبی را که ما در این دوره به شما آموزش میدهیم به شرح زیر میباشد:

  1. شرح کامل Band Descriptor. در این درس شما متوجه تفاوت ها بین نمره های مختلف میشوید. مثلا تفاوت بین یک نفر که 6 میگید و یک نفر که 7 میگیرد در چیست؟
  2. دسته بندی اصلی اشکال در این بخش. شما در این درس، به طور کلی با دو نوع دسته بندی روبرو میشوید که هر کدام شامل دو زیر مجموعه هستند. در انتهای درس شما متوجه تفاوت بین انواع اشکال میشوید.
  3. انواع اشکال در رایتینگ تسک 1. شما با انواع اشکالی که در این قسمت از آزمون میاید آشنا میشوید و در انتهای درس میتوانید انواع سوال را درک کنید تا بتوانید بهتر آن ها را آنالیز کنید.
  4. چگونه شروع کنیم. در این درس، شما یاد میگیرید که چگونه شروع به نوشتن کنید و از چه ابزار هایی در صورت سوال استفاده کنید تا بتوانید بهترین شروع را داشته باشید.
  5. Overview چیست؟ در این درس ما به شما آموزش میدهیم تا بتوانید یکی از مهمترین بخش های نوشته خود را به بهترین روش بنویسید تا نمره کامل آن را بگیرید
  6. پاراگراف های اصلی خود را چگونه بنویسیم؟ در این درس ما به شما میگوییم چه رویکردی را در پیش بگیرید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن مطالب را آنالیز کرده و بنویسید. 
  7. اگر به شما دوتا شکل داده بودند، چیکار کنید؟ اصلا نگران نباشید، شما باز هم میتوانید به راحتی این گونه به اصطلاح سوالات گیج کننده را آناالیز کرده و نمره کامل خودتان را بگیرید.

در انتهای دوره شما میتوانید 10 تا از رایتینگ های خودتان را برای من ارسال کنید تا ببنیدی که مشکلات شما در کجاست و چگونه آن ها را حل کنید.

مدرس دوره

آموزش زبان انگلیسی از صفر با فریبرز نامور
فریبرز نامور، مدرس IELTS

در این دوره، مان تمامی مطالب مربوط به Academic IELTS Writing Task 1 را برای شما توضیح داده ام و سعی کردم که هیچ نکته ای را جا نگذارم. در تهیه این دوره از اساتید برتر کشور در حوزه IELTS مشاوره و کمک گرفتم تا علاوه بر دانش خود، دانش این عزیزان را هم به کار خود اضافه کنم. 

در نهایت این دوره فوق حرفه ای را برای شما عزیزان نوشتم. برای خرید دوره بهتر است تا از فرم زیر به من پیام بدید تا برای شما وقت تعیین سطح و هدف اختصاص بدهم  تا یک وقت دچار سردرگمی نشوید. 

ویدئو معرفی دوره:

برای دریافت راهنمایی کلیک کنید.
نیاز به مشاوره دارید؟
با انتخاب یکی از اعضای پشتیبانی، مشاوره رایگان بگیرید.
اسکرول به بالا

وارد شوید