نظرات برخی از شاگردان یولینگو

نظرات زبان آموزان و شرکت کنندگان دوره های ما

در زیر شما میتوانید تعدادی از نظرات زبان آموزان را بخوانید

با ما در کلاس های زبان میتوانید به بهترین شکل ممکن پیشرفت کنید. فقط کافیست تا وارد کلاس Demo ما شوید تا تفاوت تدریس را با سایر موسسات آموزشی متوجه بشوید. منتظر شما در کلاس های خود هستیم.

علی رضا نظری

علیرضا نظری

تهران

تجربه بسیار خوبی هست که در کلاس های یولینگو شرکت میکنم. قبلا در موسسات زیادی رفته بودم ولی به واسطه یکی از دوستان با استاد نامور و موسسه یولینگو آشنا شدم و از آن زمان تا حالا در کلاس های یولینگو شرکت کرده ام و از پیشرفت خود به خصوص یادگیری گرامر بسیار راضی هستم.

الهام کریمی

شیراز

کلاس از سطح کیفی بالایی برخوردار می باشد. استاد، مفاهیم را با بیانی واضح و شیوا آموزش می دهند و همچنین تعامل خوبی بین استاد و زبان آموز برقرار می باشد.

میلاد سایری

تهران

حدود دو سال پیش بود که به صورت خصوصی با استاد نامور شروع کردم و هدفم گرفتن نمره 7 آیلتس بود که خداروشکر تونستم با راهنمایی های آقای نامور به این نمره خودم دست پیدا کنم. 

سمیه محمدی

اردبیل

بابت کلاسها و دوره‌هایی که ارائه می‌دین ممنونم،دوره ‌هاتون مناسب برای کسایی که علاقه‌مند به یادگیری اصولی زبان انگلیسی در تمام مهارت‌ها هستند. دوره‌هاتون واقعا خوب و مفیدِ که ۴تا مهارت اصلی زبان‌رو بطور همزمان آموزش می‌دهین و روشتون موردپسند هستش‌…فقط تایم کلاساتون کمه.☺☺

فاطمه رضامند

فاطمه رضامند

تهران

من از ابتداي صفر تا صد زبان رو با ايشون شروع كردم و بسيار بسيار راضي هستم از روش هاي فوق العاده علمي و خلاقانه اي كه در تدريس دارند ، الان هم در دوره ايلتس ايشون شركت كردم و همچنان يادگيري زبان رو مديون ايشون و زحماتشون هستم

سپیده زند

تهران

قبل اینکه در کلاس های استاد نامور شرکت کنم ..
آموزشگاه های زبان انگلیسی مختلفی امتحان کرده بودم که رضایت بخش نبودن . تا اینکه با استاد نامور از طریق یکی از دوستان آشنا شدم و کلاس برگزار کردیم .
تشکر ویژه از استاد نامور عزیز
بابت متد عالی که برای آموزش دارن و تمام مطالب مفید و توجه ویژه به لهجه و اصطلاحات، پرداختن به جزئیات و روش مناسب برای یادگیری شاگرداشون میپردازن .

سمیرا صفدری

سمیرا صفدری

تهران

تقریبا سه چهار سال از عمرم و هزینه بسیار زیادی رو در آموزشگاههای معتبر زبان به دنبال یادگیری اصولی زبان انگلیسی بودم که آخر کار نتیجه تقریبا هیچ بود .بعد از آن هم با یکی از اساتید به نام بصورت خصوصی کلاس داشتم که جز استرس و هیجان منفی ناشی از اینکه چرا هیچی یاد نمیگیرم چیزی برای من نداشت. جلسه اول با آقای نامور اما ، به توضیح تشکیل مسیر عصبی یادگیری یک مهارت گذشت
بسیار عجیب بود ولی همین توضیحات برای من مشخص کرد چرا زبان یاد نمیگیرم!!!

بنابراین ایشون شروع به پیدا کردن نقاط ضعف کردن و روی آنها کار کردند. یادگیری قدم به قدم و اصولی گرامر باعث به وجود آمدن اشتیاق برای یادگیری بیشتر شد. استفاده از لغات و لغات به روز ، کتابها و تسلط کامل بر متدهای نوین آموزش همگام با دنیا و صد البته صبر و حوصله وافر ایشان در کلاسهاشون واقعا ستودنیه.

تحسین و تشویق  بابت هر کلمه ای که زبان آموز به کار میبره باعث به وجود آمدن اعتماد به نفسی در من شد که تقریبا بعد از یک سال میتونستم نمره آیلتس بسیار خوبی رو کسی کنم.
من از استاد نامور سپاسگزارم چون با تنفری که از کلاسهای زبان انگلیسی پیدا کرده بودم و با اینکه به شدت اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم طوری به من کمک کردن و تشویقم کردن که الان احساس میکنم هر لحظه که اراده کنم توانایی این را دارم که در عرض مدت کوتاهی زبان انگلیسیم رو به حد اعلا برسونم.
“هر کس به من کلمه ای بیاموزد مرا بنده ی خود ساخته است”