آموزش آنلاین زبان انگلیسی با یولینگو

ثبت نام دوره های زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، آموزش آسان

دوره زبان انگلیسی با یولینگو، شروع یک یادگیری حساب شده

کلاس زبان آنلاین یولینگو برای گرفتن بهترین نتیجه طراحی شده است. در این دوره ها، شما تماما و به طور کاملا تضمینی، زبان انگلیسی را آموزش میبینید. دوره زبان انگلیسی ما از پایه تا پیشرفته سیلابس نویسی شده و هدف و تمرکز کلی دوره بر روی مکالمه و لیسنینگ شما هست. چرا که این دو مهارت شما را در یادگیری یک زبان خودکفا میکنند. در ادامه از روند ثبت نام دوره انگلیسی مطلع میسازیم.

ویژگی آموزش آنلاین زبان انگلیسی

دوره زبان انگلیسی یولینگو چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ثبت نام دوره انگلیسی

1. درخواست تعیین سطح

از طریق دکمه ای که در انتهای این بخش هست میتوانید درخواست تعیین سطح بدهید.

2. کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

بین 1 تا 12 ساعت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

3. بعد از تعیین سطح، یک جلسه رایگان 30 دقیقه ای هدیه بگیرید

برای اینکه کیفیت را احساس کنید، یک جلسه 30 دقیقه ای هدیه ما به شماست

شهریه کلاس های خصوصی:

شهریه کلاس های نیمه خصوصی:

دوره زبان انگلیسی برای چه کسانی مناسب هست؟

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

کلاس زبان آنلاین انگلیسی ما برای افراد زیر بسیار مناسب میباشد:

  • کسانی که میخواهند زبان خود را تقویت کنند
  • کسانی که میخواهند برای آزمون آیلتس در آینده نزدیک اقدام کنند
  • کسانی که میخواهند دانش زبانی خود را به نحو احسن تقویت کنند
  • کسانی که میخواهند مهاجرت کنند
  • کسانی که میخواهند در سفرهایشان به راحتی صحبت کنند 
  • کسانی که میخواهند در شغل خود پیشرفت کنند

همین حالا برای ثبت نام در دوره آنلاین زبان انگلیسی ما دکمه زیر را کلیک کنید:

تصمیم خود را گرفتید؟ اگر هم نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، همین الان عضو سایت شوید تا از طریق تیکت های پشتیبانی به شما مشاوره دهیم و یا درخواست تعیین سطح را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسیی با یولینگو؟

کلاس زبان آنلاین با یولینگو یکی از قدرتمندترین دوره های وبسایت ما هست. ما در دوره آیلتس خود تمامی مطالبی را که نیاز دارید تا در امتحان خود نمره مطلوب خود را بگیرید را به شما آموزش میدهیم.

هدف نمره بالا و مطلوب شماست:

در دوره های ما، تمام هدف پیشرفت شماست.  نتیجه شما برای ما اعتبار و حرفه ای بودن ما را تضمین میکند.

رضایت بالای زبان آموزان ما:

بسیاری از زبان آموزان ما از دوره های مختلف ما چه بزرگسالان چه کلاس انگلیسی برای کودکان و چه آیلتس رضایت بالا داشتند.

اساتید ما دوره دیده و در کارشان جز بهترین ها هستند:

یکی از مبنا های استخدام استاد برای تدریس دوره زبان انگلیسی در یولینگو، دوره دیدن اساتید میباشد. اساتیدی که ما افتخار همکاری با آنها داریم همگی از بهترین های پایتخت هستند.

از ابتدا تا پایان با شما هستیم و شما را تنها نمیگذاریم:

در طول دو سال سابقه درخشان ما در امر آموزش و قبل از آن به مدت 7 سال به صورت حرفه ای در برترین موسسات ایران، اکنون این تضمین را به شما میدهیم تا بهترین کیفیت آموزشی را با ما تجربه کنید و از پیشرفت خود روز به روز راضی تر باشید.

کلاس های رفع اشکال ما همتا ندارند:

کلاس های رفع اشکال ما بی شک برای کسانی که میخواهند در دوره زبان انگلیسی ما شرکت کنند، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. بسیاری از این کلاس های رفع اشکال را مدیر وبسایت شخصا برای زبان آموزان برگزار میکند و تلاش میکند تا همه نیاز ها و مشکلات بی پاسخ شما را در کلاس به طور کامل رفع کند.

کلاس های بحث آزاد رایگان، شانسی برای نتیجه بهتر:

قطعا نتیجه شما هدف ماست. پس از ثبت نام دوره انگلیسی شما به طور اتوماتیک وارد لیست زبان آموزان ما میشوید و ما به صورت حساب شده و تصادفی زبان آموزان یک سطح را به صورت گروه های 2 تایی و حداکثر 4 تایی در کلاس های بحث آزاد قرار میدهیم تا شما این شانس را داشته باشید که از آموزش آنلاین زبان انگلیسی بی نهایت استفاده کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، راحت و آسان: 

با توجه به پاندمی ویروس کرونا آموزش آنلاین زبان انگلیسی بسیار رونق گرفته و هر روزه تعداد بسیار زیادی از افراد تمایل دارند تا در خانه خود تنها با یک لپتاپ و یا گوشی همراه ثبت نام دوره زبان انگلیسی انجام دهند و این زبان را به راحتی یاد بگیرند. موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی یولینگو، همانند سایر موسسات مطرح کشور، این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا این زبان را به راحتی آب خوردن یاد بگیرید.

چرا باید انگلیسی یاد بگیریم؟

یکی از دلایلی که این روزها یادگیری انگلیسی تبدیل به یکی از باید ها شده، این هست که این زبان برای خیلی از افراد سودمند است. بسیاری از افراد به دنبال پیشرفت شغلی و مهاجرت هستند. یکی از ضروری ترین موارد این دو هدف، دانش زبان انگلیسی افراد میباشد. کلاس های ما به گونه ای طراحی شده اند که میتوانند نیاز شما را تا حد بسیار زیادی پاسخ دهند. در کلاس های زبان ما، این فرصت برای شما وجود دارد تا از هر کجا که هستید، چه ایران و چه خارج از ایران، اگر میخواهید زبان خود را تقویت کنید، این کار را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید.

چرا ما میگوییم که کیفیت خوبی را در تدریس ارائه میدهیم؟ 

تمام مدرسانی که ما افتخار همکاری با آن ها را داریم، در دوره های مختلف تربیت شده هستند. از طرف دیگر با نظارت های فراوان در کلاس های شما ما این امکان را فراهم کرده ایم که بهترین شیوه آموزشی را در خدمت شما قرار دهیم. در حقیقت کیفیت آموزشی خوب و مناسب زبان آموزان شعار ماست که به این شعار تحقق بخشیدیم. بسیاری از زبان آموزان در کلاس های ما از رضایت بالایی برخوردار هستند که این ها را همه مدیون اعتماد این عزیزان هستیم.

آمار دوره های یولینگو

0
تعداد زبان آموزانی که به ما اعتماد کردند
0
تعداد ساعاتی که کلاس برگزار کردیم
0
تعداد اساتید در موسسه یولینگو

نظر برخی از زبان آموزان ما