تربیت مدرس با یولینگو

آمادگی برای شرکت در دوره های TESOL و CELTA

تربیت مدرس یولینگو، شما را در بالاترین سطح علمی از لحاظ تدریس قرا میدهد

اگر میخواهید در کارتان حرفه ای تر باشید، ما اینجاییم تا شما را به هدفتان برسانیم

دوره تربیت مدرس ما تنها و تنها یک هدف اصلی دارد: تربیت مدرس های حرفه ای برای جامعه مدرسین زبان انگلیسی. اگر میخواهید به جهان تدریس زبان انگلیسی وارد شوید، ما میتوانیم شما را به خوبی با این جهان آماده کرده و همچنین، مراحل پیش روی شما را ساده سازی کنیم. در دوره های تربیت مدرس ما، شما می آموزید که چگونه در کلاس تدریس کنید. مبانی تدریس را به درست ترین شکل ممکن به شما آموزش میدهیم و شما پس از دوره، میتوانید کلاس هایی با وسعت بالایی را مدیریت و تدریس کنید.

تربیت مدرس با یولینگو
ویژگی های دوره تربیت مدرس

دوره تربیت مدرس یولینگو چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ثبت نام در دوره تربیت مدرس

1. درخواست مصاحبه

از طریق دکمه ای که در انتهای این بخش هست میتوانید درخواست تعیین سطح بدهید.

2. کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

بین 1 تا 12 ساعت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

3. بعد از مصاحبه، یک جلسه رایگان 30 دقیقه ای هدیه بگیرید

برای اینکه کیفیت را احساس کنید، یک جلسه 30 دقیقه ای هدیه ما به شماست

این دوره برای چه کسانی مناسب هست؟

دوره تربیت مدرس برای چه کسانی خوب هست

دوره تربیت مدرس ما برای همه مدرسان با تجربه، و کسانی که  میخواهند به تازگی شروع کنند و یا دانش خود را افزایش دهند مناسب میباشد.

همین حالا برای ثبت نام در دوره تربیت مدرس دکمه زیر را کلیک کنید:

تصمیم خود را گرفتید؟ اگر هم نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، همین الان عضو سایت شوید تا از طریق تیکت های پشتیبانی به شما مشاوره دهیم و یا درخواست تعیین سطح را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

چرا تربیت مدرس با یولینگو؟

دوره تربیت مدرس یولینگو با هدف قرار دادن تربیت و تعلیم مدرسان کشور، تلاش خود را میکند تا تمامی داوطلبان تدریس در کشور، از دانش روز و بین المللی برخوردار شوند. این دوره توسط مدیر وبسایت فریبرز نامور طراحی شده که در ادامه به رزومه ایشان و برنامه کلی تربیت مدرس میپردازیم:

رزومه فریبرز نامور: 

فریبرز نامور از سال 1391 در ایران فعالیت تدریس خود را شروع کرده و در حال حاضر دارای سابقه 9 سال تدریس در تهران است. همچنین در طی این 9 سال تجربه سر مدرس و سوپروایزری در برترین موسسات تهران را دارا میباشد. اکنون فریبرز نامور در رشته آموزش زبان فارق التحصیل ارشد و دانشجو دکتری میباشد. او همچنین دارای مدارک بین المللی Advanced TEFL و Cambridge Train the Trainer  و از نماینده IDP Australia در ایران  مدرک IELTS Train the Trainer  را دارد. همچنان ایشان در حال یادگیری و گذراندن دوره های مختلف بین المللی هستند که همه آن ها را به صورت آپدیت در این دوره قرار میدهند تا شما از آن ها بهره مند شوید.

تجربه فریبرز نامور در تربیت مدرس از سال 95 شروع شد که اولین دوره تربیت مدرس خود را به صورت کارگاهی در کشور از طریق پلتفرم های آنلاین شروع کرد. سابقه همکاری با دکتر برقی در موسسه ایران استرالیا نیز یک سکوی پرتاب برای او بود. 

همچنین سابقه انتخاب شدن به عنوان برترین مدرس در موسسات مختلف را دارند. اکنون تمام تجربیات خود را در اختیار شما در دوره تربیت مدرس میگذارد.

چه مبانی در این دوره تدریس میشود: 

تمامی مبانی CELTA و TESOL که در مراکز Teacher Training دنیا تدریس میشود، در این دوره گردآوری شده و برای شما قرار داده شده. این دوره بی شک یکی از کامل ترین دوره های ارائه شده تربیت مدرس در ایران میباشد. برای تهیه و تدوین دوره با اساتید بنام ایران مشورت شده تا لحظه ای از دوره هدر نرود. 

در نهایت این دوره به شما تمام آن جه را که نیاز دارید در تدریس کلاس های زبان بدانید، میدهد.

آمار دوره آیلتس یولینگو

0
تعداد زبان آموزانی که به ما اعتماد کردند
0
تعداد ساعاتی که کلاس برگزار کردیم
0
تعداد اساتید آیلتس در موسسه یولینگو

نظر برخی از زبان آموزان ما