آموزش انگلیسی برای کودکان با یولینگو

آسان، جذاب و پر از بازی های متنوع زبانی

یادگیری جذاب و هدفمند با یولینگو

toy car

آموزش انگلیسی برای کودکان به همراه سرگرمی های جذاب

فرزندان شما در کلاس های آموزش زبان یولینگو، به هیچ عنوان کسل و خسته نمیشوند

true friends

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

ارائه کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با بازدهی و قیمت فوق العاده مناسب در موسسه آموزش زبان آنلاین یولینگو

children

آموزش آنلاین و راحت در خانه

دیگر نیازی نیست برای رفت و آمد فرزند خود نگران باشید. ما برای شما بهترین و با کیفیت ترین آموزش را به صورت آنلاین فراهم کرده ایم. فقط کافیست تا فرزند شما با موبایل یا تبلت و لپتاپ شما آنلاین باشد.

آموزش انگلیسی برای کودکان با یولینگو:

کلاس زبان آنلاین  یکی از الزامات جامعه بود. خانواده ها برای تحقق اهداف برای فرزندان خود، همیشه میبایست کودکان خود را در کلاس های حضوری ثبت نام میکردند. در دوران پاندمی کرونا که خیلی از موسسات از ارائه خدمات آموزشی حضوری محروم شدند، خانواده ها به دنبال فضایی برای ادامه آموزش انگلیسی برای کودکان و فرزندان خود بوده اند. در کلاس زبان آنلاین یولینگو، که یکی از پیشگام ترین موسسات در ارائه خدمات آموزش آنلاین بوده است، این موقعیت اکنون برای شما فراهم شده تا بالاترین و با کیفیت ترین سطح آموزشی را دریافت کنید. 

ما با همکاری با مدرسان متخصص در حوزه کودکان و نوجوانان، این فرصت را ایجاد کردیم تا برای بهترین نتیجه، دپارتمان کودک خود را راه اندازی کرده و به شما بهترین خدمات آموزشی را ارائه دهیم. 

حالا فقط شما با یک کلیک میتوانید از هر کجای ایران که باشید از با کیفیت ترین آموزش انگلیسی برای کودکان و فرزندان خود استفاده کنید.

نحوه ثبت نام در دوره های کودکان

1. درخواست مشاوره و ثبت نام

از طریق دکمه انتهای این بخش درخواست خود را ثبت کنید

2. کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

بین 1 تا 12 ساعت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

3. بعد از تعیین سطح، یک جلسه رایگان 30 دقیقه ای هدیه بگیرید

برای اینکه کیفیت را احساس کنید، یک جلسه 30 دقیقه ای هدیه ما به شماست

ویژگی های آموزش انگلیسی برای کودکان با یولینگو

doll play

منظم و هدفمند

فرزندان شما یاد میگیرند که نیاز های خود را به زبان انگلیسی بیان کنند و از آن در محیط های واقعی استفاده کنند.

back to school

تمرکز بر روی مهارت های Speaking و Listening

هدف اصلی ما این هست که فرزندان شما بتوانند در مهارت بسیار مهم Speaking و Listening به توانایی بالایی برسند

book lover

آماده سازی فرزند شما برای تحصیل در خارج از کشور

اگر شما هم همانند بسیاری دیگر از والدین دور اندیش به فکر تحصیل فرزند خود در خارج از کشور هستید، ما فرزندان شما را برای این هدف آماده میکنیم.

جلسات رفع اشکال و گزارش پیشرفت

جلسات رفع اشکال و گزارش پیشرفت که توسط خود مدیر مجموعه انجام میگیرد تا شما با خیالی راحت از پیشرفت فرزند خود اطمینان حاصل کنید

یادگیری آسان و کاربردی

تمامی سرفصل های مورد نیازی که فرزند شما قرار است یاد بگیرد را مدرسان ما در نهایت آسانی و سادگی به فرزندان شما آموزش میدهند

teacher

مدرسان متخصصی و حرفه ای

تمام مدرسان ما دوره های مخصوص کودکان را در موسسات برتر ایران و بین المللی گذرانده اند و آماده ارائه بهترین کیفیت آموزشی به شما و فرزندان عزیز شما هستند

توضیحات مختصر درباره آموزش انگلیسی برای کودکان در وبسایت یولینگو

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره یکی از دغدغه های والدینی هست که تصمیمات بزرگی را میخواهند برای فرزندان خود بگیرند و همواره میخواهند که آن ها را در بالاترین موقعیت های شغلی و تحصیلی در آینده ببینند. 

با توجه به الزام آموزش انگلیسی برای کودکان در جامعه امروزی که این زبان را تبدیل به یک زبان بین المللی کرده، ما بر آن شدیم تا یکی از بهترین موسساتی باشیم که این نیاز در جامعه را تا حد مناسبی رفع کنیم.

چه زمانی مناسب هست تا فرزندم یک زبان را شروع به یادگیری کند؟

در علم آموزش انگلیسی به کودکان این موضوع اثبات شده است که کودکان دارای توانایی منحصر به فردی در یادگیری زبان خارجه دارند. از این رو میتوانند از سنین کم 4 یا 5 سال به بالا با زبان درگیر شوند تا آن را یاد بگیرند.

روش تدریس شما به چه گونه هست؟

روش تدریس ما بر اساس رویکرد های نوین آموزش به کودکان طراحی و تنظیم شده است. ما با کتاب ها ومنابعی که به صورت بین المللی مورد تایید هستند آموزش میدهیم و تمرکز اصلی را بر روی Speaking و Listening گذاشته ایم.

چقدر طول میکشد تا فرزد من یک زبان را بطور کامل صحبت کند؟

قبل از پاسخ به این سوال، ابتدا بیاید ببینیم فرزند شما چه چیز هایی را ابتدا یاد میگیرد؟ 

فرزندان ما ابتدا مواردی را که برایشان جالب هست یاد میگیرند سپس به سراغ مطالبی میروند که به آن ها نیاز دارند (درست مثل ما آدم بزرگ ها). اما فرقی که آن ها با ما دارند این هست که ما از همان اول یادگیری یک زبان جدید، به سراغ نیاز های اصلیمان یعنی برقرار کردن ارتباط برای کار و زندگی میرویم، اما کودکان ابتدا به سراغ چیزی میروند که برایشان جذابیت کودکانه دارد مثل رنگ ها، نام بازی ها، پرسیدن اسم دوستان، بیان نیاز هایی مثل من گرسنه هستم و یا تشنه هستم و غیره. 

پس ما در ابتدا باید به این نیاز آن ها در آموزش انگلیسی برای کودکان پاسخ دهیم و در نهایت به سراغ چیز هایی برویم که ما میخواهیم آن ها یاد بگیرند. پروسه میتواند بین 6 ماه تا یک سال طول بکشد.

چه کاری برای جذب کودکان انجام میدهید؟

ما از ابزار های بصری و سرگرمی زیادی همچون بازی، کارتون، فلش کارت، تصاویر زیبا، اسلاید های جذاب و … در کلاس خود استفاده میکنیم

تصمیم خود را گرفتم، همین الان ثبت نام میکنم

برای ثبت نام روی دکمه زیر بزنید تا فرم باز شود و درخواستتان را ثبت کنید

آموزش انگلیسی برای کودکان

برای گرفتن 30 درصد تخفیف

فقط کافیست تا ایمیل خود را در پایین قرار دهید

با تنها قرار دادن ایمیل خود،  شما میتوانید دو ترم اول را با 30 درصد تخفیف شرکت کنید